Hledat

Úřední deska

Vyveseno
11.12.2017

Vyveseno
11.12.2017

Vyveseno
8.12.2017

Vyveseno
5.12.2017

Vyveseno
5.12.2017

PřihlášeníOstatní dění v naší obci. . . . Smile

Charita České republiky pořádala v letošním roce již sedmnáctý ročník Tříkrálové sbírky. Koledníci prošli v sobotu 7. ledna i naší obcí. Koledovali nikoliv pro sebe, ale ve prospěch lidí v blízkém okolí, kteří se dostali do těžké životní situace. 

 

V Podmoklanech bylo vybráno celkem 5 030 Kč. 


Vybrané finanční prostředky budou použity v Oblastní charitě Havlíčkův Brod. V letošním roce budou tyto finanční prostředky použity na několik projektů: zakoupení potřebných kompenzačních pomůcek, poskytování zdravotní terapie a pomoc klientům při přepravě do jejich domovů. (Více informací: Oblastní charita HB)

 

Poděkování patří všem štědrým dárcům za poskytnuté dary, kolednujícím dětam za věčný úsměv a také ostatním co se na pořádání akce aktivně podíleli.


Přejeme všem ženám všechno nejlepší a krásné prožití M-D-Ž!

 

V sobotu jsme tento významný den oslavili všichni společně. 

Kapela MUDrBAND vnesl slunce do našich duší :-) a podmoklanští hasiči chutné jídlo

a pití do našich žaludků. Dík tak patří nejen pořadatelům, ale hlavně vám všem co jste přišli a pomohli vytvořit tak přátelskou atmosféru.

 

Pár fotek z vydařeného večera si můžete prohlídnout >> ZDE <<

V sobotu prošli charitní koledníci i naší obcí. Koledovali nikoliv pro sebe, ale ve prospěch lidí v blízkém okolí, kteří se dostali do těžké životní situace. Tuto největší dobrovolnickou akci v ČR pořádá každoročně Charita Česká republiky a my jsme rádi, že se ji podařilo zorganizovat i v Podmoklanech.

 

V Podmoklanech bylo vybráno celkem 4 340Kč. 

 

Poděkování patří všem co se aktivně zapojili a hlavně všem lidem dobré vůle, kteří koledníkům otevřeli své dveře a mnohdy i srdce.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)

Americká sportovní výživa BSN Nutrition