Hledat

Úřední deska

Vyveseno
15.1.2018

Vyveseno
11.1.2018

Vyveseno
22.12.2017

Vyveseno
22.12.2017

Vyveseno
22.12.2017

PřihlášeníHavlíčkobrodský deník - Z regionu
Z regionu - Havlíčkobrodský deník (havlickobrodsky.denik.cz)

Denik.cz logo
 • OBRAZEM: Drahoš drtivě porazil Zemana
  Vysočina – Středoškoláci na některých školách v Česku, Vysočinu nevyjímaje, si v úterý a ve středu vyzkoušeli druhé kolo voleb prezidenta. Stejně jako budou příští týden v pátek a v sobotu (26. a 27. ledna) vybírat v reálných volbách voliči mezi stávajícím prezidentem Milošem Zemanem a jeho protikandidátem vzešlým z prvního kola voleb Jiřím Drahošem, volili i studující mezi těmito dvěma uchazeči o post na Pražském hradě.

 • Sněhová kalamita ochromila Vysočinu, i ve středu doprava kolabovala
  Jihlava – Celou středu zabralo odstraňování následků hromadné dálniční nehody z předchozího dne. Městská doprava v Jihlavě zkolabovala po odpolední sněhové vánici. Večer se problémy nevyhnuly ani okresním silnicím na celé Vysočině.

 • Nejvíce lidé platí za vodu na Žďársku a Jihlavsku
  Vysočina – Letos po dlouhé době nedošlo ke zvyšování ceny vody ve žďárském okrese. I přesto ale ve městech a obcích, kam dodává vodu právě Svaz vodovodů a kanalizací (SVK) Žďársko, platí lidé v rámci Kraje Vysočina nejvíce. Za kubík musejí vynaložit celkem 94,9 koruny s DPH, přičemž 50,5 koruny tvoří vodné a 40,4 koruny stočné.

 • OBRAZEM: Památkáři oceňují obnovu fasády brodského gymnázia
  Havlíčkův Brod – Náročnou obnovu má za sebou severní fasáda historické budovy brodského gymnázia ve Štáflově ulici. Její náročná rekonstrukce patří podle památkářů k příkladným počinům uplynulého roku na Vysočině. Zdařilá obnova budově navrátila původní vzhled, na kterém se negativně podepsaly necitlivé zásahy v druhé polovině 20. století.

 • Plán rozvoje sportu pomůže získat více dotací
  Chotěboř – Chotěbořští zastupitelé schválili plán rozvoje sportu na roky 2017 až 2022. „V plánu jsou informace o sportovních oddílech města, počtech členů i o aktivitách, které plánujeme do budoucna,“ řekl místostarosta města Zdeněk Janovský.

 • Co rád jedl Mozart? Pořad skládá poctu klasikům
  Havlíčkův Brod – Co rád jedl Mozart, kolik dětí a manželek měl Bach nebo proč není na měsíci česká tlačenka? Na tyto a mnoho dalších otázek v pátek 19. ledna odpoví nevšední program Františka Novotného. Akce se koná v sále brodské Staré radnice od 18 hodin.

 • První sníh, kalamita a s obnaženou hrudí na Sněžku: prohlédněte si videa dne
  Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 16. ledna 2018.

 • Obecnímu obchůdku ve Vísce se daří tak, že za to musí platit
  Víska - Radost, ale i starosti přinesl obci Víska provoz obecního obchůdku se smíšeným zbožím. V tamním obchodě se v krátké době vystřídalo tolik nájemců, že se obec nakonec rozhodla obchod provozovat sama. Obchod si vede tak dobře, že se stal plátcem daně z přidané hodnoty, což mu může do budoucna komplikovat život.

 • Kraj uzavřel most v Mírovce, zničila ho těžká doprava
  Mírovka – Počínaje úterým 16. ledna se pro veškerou dopravu uzavřel most přes Šlapanku v Mírovce u Havlíčkova Brodu. Most z roku 1925 je v havarijním stavu. Podle informací Krajské správy a údržby silnic Vysočiny bude na jaře zdemolován a nahradí ho nová mostní konstrukce.

 • Nově narozených dětí na Vysočině přibývá
  Vysočina – Nově narozených dětí na Vysočině v loňském roce opět přibývá a potvrzují to i statistiky jednotlivých porodnic v krajských nemocnicích.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)

Doplňky výživy Weider, suplementy pro sport