Hledat

Úřední deska

Vyveseno
22.4.2017

Vyveseno
23.3.2017

Vyveseno
23.3.2017

Vyveseno
9.2.2017

Vyveseno
8.2.2017

PřihlášeníHavlíčkobrodský deník - Z regionu
Z regionu - Havlíčkobrodský deník (havlickobrodsky.denik.cz)

Denik.cz logo
 • OBRAZEM: Cenu za odvahu získal brodský rodák Antonín Stachovský
  Havlíčkův Brod - Osmašedesátiletý brodský rodák a plukovník Antonín Stachovský, v úterý z rukou starosty Města Havlíčkův Brod Jana Tecla získal zvláštní ocenění za odvahu při sovětské okupaci v srpnu 1968. Jako překvapení si pro něj město připravilo i emotivní setkání s bývalými spolubojovníky.

 • Kraj Vysočina podpoří zachování venkovských prodejen
  Vysočina - Kraj Vysočina podpoří prodejny potravin a smíšeného zboží v nejmenších obcích. Samosprávy, které samy provozují prodejnu nebo přispívají na její provoz, budou moci už v červnu požádat o dotaci z Fondu Vysočiny.

 • O Terezíně se mi zdá ještě dnes, říká poslední brodský pamětník holocaustu
  Havlíčkův Brod – Jak může člověk na takovou hrůzu zapomenout? Snažit se na ni nemyslet, ale je to marné, ještě dnes se mi o tom zdá, říká Jiří Koref.

 • Ve Ždírci začalo náročné omlazování zeleně
  Ždírec nad Doubravou – Na druhou etapu obnovy zeleně se chystá město Ždírec nad Doubravou. Náročná akce přijde na víc než milion korun, město na ni získalo 60 procent prostředků ze státních dotací.

 • Dermatoskopem vyšetřili v pondělí v brodské nemocnici čtyři desítky pacientů
  Havlíčkův Brod – Preventivní akce Den melanomu určená pro širokou veřejnost, v pondělí přivedla do havlíčkobrodské nemocnice čtyřicet zájemců, kteří chtěli mít jistotu a nechali si vyšetřit svá pigmentová znaménka. „Nejmladší pacientce bylo 3,5 roku, nejstaršímu muži přes osmdesát," prozradila kožní lékařka brodské nemocnice Petra Škurlová.

 • Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí
  Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

 • Parcela? Tisíc korun za metr čtvereční je málo. Přidejte
  Vysočina – O dvanáct rodinných domů se brzy rozroste ulice Nad Háječkem v Polné na Jihlavsku. Jeden ze zájemců měl dokonce o parcelu tak velký zájem, že městem stanovenou minimální částku dokonce zdvojnásobil. „Je to svobodné rozhodnutí. Většinou se nabízená částka pohybujev rozmezí 1 300 až 1 400 korun za metr čtvereční," informoval starosta Polné Jindřich Skočdopole.

 • Dospělí udělají radost dětem
  Havlíčkův Brod – Výstavou dětských výtvarných prací začne ve středu 3. května v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě festival Dospělí (pro radost) dětem 2017. Tato regionální postupová divadel-ní přehlídka inscenací pro děti a mládež se koná už pošestadvacáté.

 • Brodští hospodští ušetří za letní zahrádky
  Havlíčkův Brod – Ještě v průběhu loňského roku museli majitelé restaurací a hospod, kteří v Havlíčkově Brodě provozovali u svých podniků letní zahrádky, platit městu poplatek za užívání veřejného prostranství. Za každý metr čtvereční platili, a to na základě příslušné obecně závazné vyhlášky, dvě koruny za jeden den. Letos to už ale bude jiné.

 • V Havlíčkově Brodě vzpomínali na oběti holocaustu
  Havlíčkův Brod – Od čísel ke jménům, od jmen k příběhům. Většina židovských obyvatel se v době druhé světové války v době takzvaného holocaustu navždy ztratila ze seznamu obyvatel měst a obcí.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)

Doplňky výživy Weider, suplementy pro sport