Hledat

Úřední deska

Vyveseno
5.12.2018

Vyveseno
2.11.2018

Vyveseno
2.11.2018

Vyveseno
2.11.2018

Vyveseno
5.10.2018

PřihlášeníHavlíčkobrodský deník - Zprávy
Zprávy - Havlíčkobrodský deník (havlickobrodsky.denik.cz)

Denik.cz logo
 • Na Vysočině jsou silnice včetně D1 sjízdné s opatrností
  Vysočina - Hlavní tahy včetně dálnice D1 na Vysočině jsou dnes ráno po chemickém ošetření mokré a sjízdné. Na dálnici, která předchozí dva dny byla po sněžení často neprůjezdná a řidiči trávili v kolonách mnoho hodin, je provoz plynulý. Na silnicích nižších tříd je ujetá a zledovatělá vrstva sněnu krytá posypem, jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Od středeční noci je stále mimo provoz železnice mezi Horní Cerekví a Jihlavou.

 • Hejtman má jasno, kdo může za kalamitu na D1
  Vysočina – Uzavřená dálnice nenechala v klidu hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka (ČSSD). Dnes pošle dopis, ve kterém vyzve ministra dopravy, aby se situaci v úseku dálnice mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem věnoval.

 • Sestra řekla, že půjdeme z Terezína domů. Tak jsme šly. Příběh Alžběty Dostálové
  /PŘÍBĚHY 20. STOLETÍ/ Dne 22. června 1942 bylo z Loštic deportováno do terezínského ghetta 59 lidí - většinou byli zavražděni ve vyhlazovacích táborech. Alžběta Dostálová je ze smíšeného manželství a její vzpomínky přibližují Příběhy 20. století.

 • Zažívací potíže může způsobit lepek. Vážnější jsou ale střevní záněty
  Ještě před několika lety znal idiopatické střevní záněty málokdo. Dnes patří Crohnova choroba a ulcerózní kolitida ke stále častějším diagnózám. Ženy v plodném věku mohou mít problémy s početím, u malých dětí dochází k podvýživě a k opoždění vývoje, ale všechny bez výjimky omezují v jejich osobním životě.

 • Husův pomník v Ledči je jako nový
  Ledeč nad Sázavou – Náročnou a drahou opravou prošel pomník Mistra Jana Husa na náměstí v Ledči. Poté, co si ho vzali do práce restaurátoři, je pomník jako nový. Opravy přišly na čtvrt miliony korun.

 • Na Havlíčkobrodsku údajně běhá vlk, a není to poprvé
  Havlíčkův Brod – Kolem Havlíčkova Brodu se údajně pohybuje vlk. Nevylučují to ani ochránci přírody. Na Havlíčkobrodsku se totiž vlk objevil už dvakrát.

 • Na Pelhřimovsku výrazně vzrostla nezaměstnanost
  Vysočina – Nezaměstnanost na Vysočině zůstala i v listopadu na 2,6 procentech, více nezaměstnaných zůstává žen než mužů. Poměrně prudký nárůst nezaměstnaných zaznamenali na Pelhřimovsku.

 • Platforma proti úložišti požaduje odvolání ředitele Slováka
  Vysočina – Odvolání ředitele Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) Jiřího Slováka požaduje po ministryni průmyslu a obchodu Martě Novákové Platforma proti hlubinnému úložišti. Poslali jí otevřený dopis.

 • Zábava dcerek světových superboháčů. Startuje finále koňského parkuru v Praze
  /INFOGRAFIKA/ Sportovní událost roku. I tak se dá označit akce, která se koná od čtvrtka do neděle v Praze. Česká metropole během ní přivítá řadu hvězd. Na finále světového seriálu parkurových závodů spolu s nejlepšími jezdci zamíří i nejlepší koně planety.

 • Koledy se nesly celkem třinácti místy
  Havlíčkův Brod – Příjemná předvánoční atmosféra panovala v podvečer například v Havlíčkově Brodě na Havlíčkově náměstí. Sešli se tady malí i velcí, aby si společně s dětmi z místních základních škol a havlíčkobrodské Základní umělecké školy zazpívali koledy v rámci celonárodní akce Česko zpívá koledy s Deníkem.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde