Hledat

Úřední deska

Vyveseno
13.10.2021

Vyveseno
11.10.2021

Vyveseno
8.10.2021

Vyveseno
6.10.2021

Vyveseno
17.9.2021

Přihlášení 

SDH Podmoklany má kolem 65 členů , kteří se aktivně i pasivně podílí na chodu jednotky. Vzhledem k tomu že jsme takhle malá jednotka v malebné vísce a nemáme finanční možnosti na nějaké to "výjezdové auto" tak hlavní naše aktivita je pravidelná účast v Havlíčkobrodské lize v požárním útoku které se účastníme už od jejího vzniku a to je od roku 1999 a jako pravidelný účastník ligy pořádáme pravidelně nejednu hasičskou soutěž.  Samozdřejmě  že požární sport není jedinou náplní jednotky. Pořádáme každoročně hasičský ples a podílíme se také na některých akcí pořádaných obcí.

 

Více informací naleznete na adrese: http://www.sdhpodmoklany.net

Na začátku podzimního času oslavil sbor dobrovolných hasičů v naší obci významné jubileum. Je tomu už 100let, co byl spolek založen. Po celou dobu je velice aktivním v dění nejen v naší obci, a proto bylo co oslavovat.

Při této příležitosti byly předány čestná uznání a medaile v nově zrekonstruovaném společenském domě obce Podmoklany, který s hasičskou zbrojnicí více než těsně sousedí.

Mužské družstvo SDH PODMOKLANY zanechává velice dobrý dojem na soutěžích Extraligy ČR v požárním útoku po celé republice. V letošním roce se zúčastnili mimo jiné celkem 7 extraligových závodů, na kterých získali skvělých 43 bodů !!!

 

Svělého umístění dosáhli například v Sedlejově (okres HB). Kde získali výborným výkonem 2. místo v celorepublikové konkurenci.

 

Chcete-li vidět podmoklanské v akci, posuňte video na adrese níže na 54minutu. Záznam byl pořízen ve Velkých Hošticích. http://www.hasici150.tv/cz/Videogalerie/Extraliga-v-PU-CR-Babice--Velke-Hostice_____69/cast-2-Velke-Hositce_____284/

 

Více informací také na stránkách http://www.extraliga-pu.cz/

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)