Hledat

Úřední deska

Vyveseno
23.4.2019

Vyveseno
22.4.2019

Vyveseno
22.4.2019

Vyveseno
18.4.2019

Vyveseno
12.4.2019

PřihlášeníHavlíčkobrodský deník - Zprávy
Zprávy - Havlíčkobrodský deník (havlickobrodsky.denik.cz)

Denik.cz logo
 • V Brodě zahořela čarodějnice o týden dříve
  Havlíčkův Brod – Maminky z havlíčkobrodského Mateřského centra Zvoneček si na čtvrteční odpoledne přichystaly pálení čarodějnice. Ježibaba tak na Vlkovsku v Havlíčkově Brodě zahořela o týden dřív než je zvykem.

 • Místo vily Chlebotéka. Michaela Boháčková získala zlato
  Ledeč nad Sázavou – Navrhnout v Ledči polyfunkční dům ulici Čechova mezi Olešenským potokem a řekou Sázavou. To byl od loňského června úkol pro studenty vysočinských středních stavebních škol. V současné době se na uvedeném místě nachází neudržovaná Geisereiterova vila.

 • Ani letos na akci Čistá Vysočina nechyběli zaměstnanci Bosch Diesel
  Jihlava – Zaměstnanci Bosch Diesel Jihlava a jejich děti pomáhají zachovat čisté prostředí Vysočiny.  

 • Čtenářů v knihovně v Ledči přibývá
  Ledeč nad Sázavou – Čtenářů v Ledči rok od roku přibývá a půjčují si stále více knih. Celkem 17 570 návštěvníků zavítalo loni do městské knihovny v Ledči nad Sázavou.

 • Školáci zažili útok teroristy. Vše ale bylo naštěstí jen jako
  Havlíčkův Brod /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Zhruba 180 žáků sedmých a osmých ročníků, kteří navštěvují havlíčkobrodskou základní školu V Sadech, se ve čtvrtek 25. dubna naučilo, jak se chovat v případě teroristického útoku. Kromě teoretické části na ně čekala i praktická ukázka, při které nechyběli „praví“ aktivní útočníci i policie.  

 • Ledeč ani Chotěboř nepřijdou o finanční úřad
  Havlíčkobrodsko – Dvě územní pracoviště finančního úřadu by měla od příštího roku zmizet z Ledče nad Sázavou a Chotěboře. Zůstanou jen takzvaná kontaktní místa. Obyvatelé Ledečska a Chotěbořska se vzbouřili. Do Havlíčkova Brodu jezdit nechtějí. Protestovala i místní samospráva.

 • Požáry, které vešly do dějin. Plamenům neunikly Pražský hrad ani Národní divadlo
  V pondělí 15. dubna po šesté hodině večer začala hořet pařížská katedrála Notre Dame. Požár zničil téměř celou střechu katedrály, část vitrážových oken a nosných kleneb v chrámové lodi. Oheň znovu připomněl svou ničivou sílu, se kterou máme zkušenosti i v historii naší země. Paradoxní je, že právě mnoho požárů vzniká kvůli rekonstrukčním nebo renovačním pracím. 

 • Dvojí kvalita potravin Čechům vadí, dvojí kvalita demokracie ne
  /EVROPA PRO ČECHY/ Pro Olgu Sehnalovou je to poslední bitva. Bitva, o níž europoslankyně ČSSD už předem ví, že ji nemůže vyhrát. A místo toho, aby slavila, že se jí ochranu českých, slovenských, polských a dalších východoevropských spotřebitelů podařilo dotáhnout až do podoby směrnice Evropské unie, má spíš pocit hořkosti. Hořkosti, že pět let bitev proti dvojí kvalitě potravin bylo vlastně marných.

 • Za měsíc půjdeme k neoblíbeným volbám
  Vysočina - Nejmladší volby, k nimž jsou zváni čeští voliči, se blíží. Za čtyři týdny a jeden den se otevřou volební místnosti, aby občané 28 států Evropské unie zvolili nové poslance do Evropského parlamentu. V České republice se budou europoslanci volit počtvrté, a to znovu na pět let.

 • Za volant sedl pod vlivem alkoholu
  Havlíčkobrodsko - Policisté z obvodního oddělení ve Světlé nad Sázavou zastavili ve středu 24. dubna kolem půl jedenácté dopoledne na silnici II. třídy v katastru obce Dolní Březinka osobní automobil Renault.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)