Hledat

Úřední deska

Vyveseno
14.10.2019

Vyveseno
3.10.2019

Vyveseno
23.9.2019

Vyveseno
18.9.2019

Vyveseno
2.9.2019

PřihlášeníHavlíčkobrodský deník - Zprávy
Zprávy - Havlíčkobrodský deník (havlickobrodsky.denik.cz)

Denik.cz logo
 • Policie vyšetřuje podezřelé úmrtí šestnáctiletého mladíka
  Policie na Vysočině vyšetřuje podezřelé úmrtí šestnáctiletého mladíka, jehož tělo bylo nalezeno na silnici u obce Sobíňov na Havlíčkobrodsku kolem druhé hodiny ranní v sobotu 12. října. Na místo byla okamžitě přivolána rychlá záchranná služba.  

 • Nový domov pro dravce se našel na komíně Pleasu
  Havlíčkův Brod – Na nevyužitém komíně firmy Pleas v Havlíčkově Brodě, který je vyšší než rozhledna na Petříně, našel svůj domov sokol stěhovavý.

 • Česko je jedno z nejzáhadnějších míst
  Havlíčkův Brod – Jsem racionalista, ale věřím, že kolem nás existují zvláštní fenomény, které zatím neumíme vysvětlit, říká Arnošt Vašíček, záhadolog, spisovatel a scénárista. Procestoval za poznáváním záhad asi 90 zemí, napsal několik desítek knih a na Podzimním knižním veletrhu představil svoji poslední knihu České tajemno. Na jeho přednášku v KD Ostrov stála fronta posluchačů už půl hodiny před začátkem.

 • Prodejnu navštívil zloděj
  Havlíčkobrodsko – Vloupání do prodejny v obci Lučice šetří policisté na Havlíčkobrodsku.

 • Se sokolským nazdar do zákopu
  Sobíňov – Je to letos přesně 105 let, kdy v roce 1914 ve francouzském regionu Champagne vznikla Rota Nazdar, Byla to první československá vojenská jednotka na území Francie.

 • Čas po odletu vlaštovek
  Petrkov – Milan Sochora žije a tvoří v Petrkově. Život si s ním ošklivě zahrál, trpí epilepsií a schizofrenií, ale možná zrovna tato životní překážka mu umožnilo vidět svět poněkud jinak.  

 • Postavit draka není věda. Perfektního stvoříte v šesti krocích
  Pouštění draka je zábava pro děti i dospělé, která se pojí hlavně s větrným podzimem. Toho jednoduchého si zvládnete udělat sami. Uvidíte, jakou budete mít radost, až poletí!

 • Mírová ulice v Brodě by měla být brzy průjezdná
  Havlíčkův Brod – S ohledem na současnou katastrofální dopravní situaci v Havlíčkově Brodě aspoň jedna dobrá zpráva pro řidiče. Jedna z nejnáročnějších objížděk v Havlíčkově Brodě,která vznikla kvůli dlouhodobé rekonstrukci ulice Mírová, má do začátku listopadu skončit. Investiční akce za více než 106 milionů korun by měla podle původního harmonogramu končit až v prosinci tohoto roku.  

 • Historie policejních vozů u nás. Řadu Škodovek narušila jen sovětská auta
  V průběhu minulých desetiletí uniformovaní policisté využívali vozidla ve čtyřech barevných kombinacích. Nejprve ovšem nebyla od ostatních auta odlišena vůbec.

 • Šnečí tempo stavby dálnic zrychlilo. Celé sítě se dočkáme v půlce století
  Po loňských pouhých 3,8 kilometru dobudovaných autostrád by se letos mělo jezdit po nových 33 kilometrech.

Podmoklany

Podmoklany

Úřední hodiny

 Pondělí: 15 - 17hod


Čtvrtek: 15 - 17hod

 

Pozn. Ve čtvrtek je přítomna účetní obce


(více viz Kontakty)